49. nädala info

Esmaspäeval, 04. detsembril toimub Aidu Lasteaed-Algkoolis advendihommik, kus süüdatakse esimene advendiküünal.

Esmaspäeval, 04. detsembril kell 8.50 toimub Pisisaare Algkooli saalis advendiaja avamine. Töötab 1. advendi kohvik- piparkookide, tee ja jõulumuinasjutuga.

Esmaspäeval, 04. detsembril kell 10.00 toimub Põltsamaa Vallavalitsuse istung Põltsamaa Linnavalitsuse hoones.

Kolmapäeval, 06. detsembril kell 15.00 toimub Põltsamaa Vallavolikogu I koosseisu 4. istung Põltsamaa vallamaja saalis.

Laupäeval, 09. detsembril kell 18.00 toimub Pajusi Rahvamajas Pajusi Teatri etendus "Kunagi ei saa turul õiget hinda". Etendus toimub viimast korda! Pilet 5 eurot.

Pühapäeval, 10. detsembril kella 10.00-16.00 toimub Vägari Külakeskuses õmblemise algkursus, mida juhendab käsitöömeister Katre Arula. Osalustasu 5 eurot.

Pajusi Raamatukogus on üleval järgmised näitused ja väljapanekud:

• "Detsembri kuus sündinud Eesti kirjanikud ja luuletajad - Jaak Jõerüüt - 70 & Maimu Linnamägi - 95 & Silvia Truu - 95 & Juhan Kunder - 165 & Karl Eduard Sööt - 155"

• "Päkapikkude põnevad päevad"

• "Rõõmsaid jõule"

• Pisisaare Algkooli laste tööde näitused: "Vihmavarjutus", "Sügisevärviliselt", "Punetavad pihlad", "Sügislehed", "Ämblik olla tore on", "Sügis puudel", "Vihmavarjuga tüdruk".