Põltsamaa-Pisisaare ühenduse arendamine

Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise investeeringute toetusskeemi keskuste ja tagamaa vaheliste ühenduste arendamise toetuse kaudu rahastatakse  Pajusi Vallavalitsuse projekti  „Põltsamaa-Pisisaare ühenduse arendamine" (projekti registreerimisnumber EU50072 ) 1266879,95 euroga. Projekti planeeritud kogumaht on 1490447,00 eurot. Projekti elluviimise koostööpartnerid on Põltsamaa linn, Põltsamaa ja Pajusi vald. Partnerite omaosalus projekti elluviimisel on kokku 223567,05 eurot.

Toetuse abil ehitatakse Põltsamaa linnas, Põltsamaa ja Pajusi vallas riigimaantee 14170 Põltsamaa-Pajusi-Luige äärde Põltsamaa linna piirist kuni Pisisaare bussipeatuseni 7,1 km pikkune osaliselt valgustatud jalg- ja jalgrattatee ning Pajusi mõisa parkla. Välisvalgustus ehitatakse Pisisaare külast kuni Pajusi küla bussipeatuseni ja Mällikvere bussipeatuse juurde.

Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise investeeringute toetusskeemi (PKT) rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.