Ametnikud

21.03.16
 

Pajusi Vallavalitsus
Vallamaja

Kalana küla
Pajusi vald
48205 Jõgevamaa

Telefon 7764195

E-post info@pajusi.ee

Vallamaja avatud E-R 08.00-16.00

Registrikood 75012529

Arvelduskontod:   SEB EE961010152000030002

                                Swedbank EE852200221032999764

                                Danske Bank EE233300332095200004

 

Nimi

Amet E-post Telefon Vastuvõtuajad
Reet Alev vallavanem reet.alev@pajusi.ee 77 64 195, 5286623, OVL lühinumber 390 T ja N 10-12
Merike Sumla vallasekretär merike.sumla@pajusi.ee 77 64 190, 53325015, OVL lühinumber 395 T ja N 9-12 ja 14-16
Mark Liivamägi abivallavanem mark.liivamagi@pajusi.ee 77 64 111, 53081082, OVL lühinumber 548 T ja N 9-12 ja 14-16
Tiia Juhkam sotsiaalnõunik tiia.juhkam@pajusi.ee 77 64 191, 5045075, OVL lühinumber 391 T ja N 9-12 ja 14-16
Kaire Koit pearaamatupidaja kaire.koit@pajusi.ee 77 64 192, 56625400, OVL lühinumber 550  
Ülle Kirsimägi majandusspetsialist ylle.kirsimagi@pajusi.ee 77 65 300, 53267889, OVL lühinumber 549 T ja N 9-12 ja 14-16
Elmo Tilk maakorraldaja elmo.tilk@pajusi.ee 77 64 193, 5290465, OVL lühinumber 393 T  9-12 ja 14-16
Kadi Lilienthal lastekaitse spetsialist kadi.lilienthal@pajusi.ee 53096698, OVL lühinumber 547 T ja N 9-12 ja 14-16
Marelle Mänd kantselei spetsialist  marelle.mand@pajusi.ee 77 64 195, 53406430, OVL lühinumber 394  

 

 

Toimetaja: MARELLE MÄND